Salony oświetlenia LED marki BERGMEN®

11 stycznia 2018
Salony oświetlenia LED marki BERGMEN®

Marka BERGMEN® od wielu lat z powodzeniem prezentuje swoje produkty w sieci własnych punktów dystrybucyjno-pokazowych na terenie całej Polski. Jako niekwestionowany lider w branży signage, jak również firma prężnie rozwijająca ofertę oświetlenia LED stara się w jak najlepszy sposób przedstawić zalety i właściwości dostarczanych towarów. Ich różnorodność oraz szerokie spektrum zastosowań stwarzają nieprzebrane możliwości prezentacji ograniczanej wyłącznie wielkością powierzchni. Wszystkie produkty oferowane przez markę BERGMEN® wykonane są w technologii LED, stąd każdy nowo otwarty punkt nastawiony jest przede wszystkim na jakość na najwyższym poziomie oraz ekonomię zastosowania.

Jednym z większych oraz najlepiej wyposażonych jest krakowski Salon Oświetlenia marki BERGMEN® zlokalizowany w południowej części miasta przy głównej drodze prowadzącej w kierunku Zakopanego. Salon o powierzchni 130 m2 został podzielony na dwie strefy. W jednej zgromadzone są produkty oświetlenia LED przeznaczone głównie do wnętrz, będące zarówno dekoracyjnym, jak i użytkowym elementem wystroju. Znaleźć i zobaczyć tu można m.in.: plafoniery, panele oświetleniowe, oprawy na szynoprzewody, typu downlight, tuby LED, lampy LED oraz wielość modeli taśm LED.

Dodatkowo, w specjalnie wydzielonej części omawianej powierzchni znajduje się dział reklamy i znaków, gdzie można zapoznać się z najaktualniejszą ofertą modułów LED oraz zasilaczy niskonapięciowych. Część produktów tego typu wbudowana jest w specjalny, prezentacyjny kaseton oraz literę przestrzenną, co pozwala na przeprowadzenie testów na miejscu oraz ocenę efektu świetlnego dowolnego modelu przy określonych parametrach znaku oraz ilościach użytych produktów: modułów, listew LED oraz zasilaczy.

Z kolei w drugiej strefie zaprezentowane są elementy oferty oświetlenia LED typu outdoor, gdzie wyeksponowane są zewnętrzne oprawy naścienne, ogrodowe, przemysłowe, a także oświetlacze LED. Całości dopełnia oddzielony ścianką kącik przeznaczony do swobodnego odpoczynku lub rozmowy na temat konkretnego projektu bądź oferty produktowej z naszym doradcą.

Drugi reprezentacyjny salon oświetlenia BERGMEN® od lat z powodzeniem działa w Warszawie po zachodniej stronie Wisły w okolicy Centrum Handlowego Wola Park. Na 150 m2 udostępniona została pełna oferta firmy, którą również można nabyć w sklepie zlokalizowanym pod tym samym adresem. Tu do dyspozycji klientów pozostają, podobnie jak w salonie krakowskim, dwie strefy o dwóch specjalizacjach: oświetlenia użytkowego i dekoracyjnego oraz branży signage.

We wszystkich salonach marki BERGMEN® pracują wykwalifikowani pracownicy, mający duże doświadczenie w branży i specjalistyczną wiedzę z zakresu oświetlenia i elektryki. Ich fachowe doradztwo pozwala na kompleksową obsługę klienta: od wybadania konkretnej potrzeby, poprzez znalezienie najlepszego rozwiązania, pomoc w wykonaniu projektu, montażu, aż do zapewnienia obsługi posprzedażowej.

Dodatkowo, od roku 2017 firma aktywnie rozszerza sieć swojej sprzedaży o zagranicznych dystrybutorów na terenie Unii Europejskiej i poza nią. W 2018 roku planuje silniej skupić się na stworzeniu sieci punktów partnerskich w kraju, co pozwoli w jeszcze większym stopniu na dotarcie do większej grupy odbiorców oraz wzrost świadomości marki BERGMEN® jako rzetelnego partnera i dostawcy profesjonalnych produktów LED.  

Showroom Kraków

ul. Zakopiańska 85

30-418 Kraków

tel. 12 665 40 50

artneon@artneon.pl

godziny otwarcia:

pon.–pt.: 7:30–18:30

sob.: 9:00–14:00

 

Showroom Warszawa

ul. Przanowskiego 83

01-457 Warszawa

tel. 22 837 85 82

warszawa@artneon.pl

godziny otwarcia:

pon.–pt.: 9:00–17:00