Samofinansująca się modernizacja oświetlenia

9 lipca 2015
Samofinansująca się modernizacja oświetlenia

Koszt oświetlenia opartego na przestarzałych rozwiązaniach to jeden z głównych wydatków na utrzymanie przestrzeni magazynowej. Skala potencjalnych korzyści związanych z modernizacją jest tak duża, że przy zastosowaniu nowoczesnych sposobów finansowania możliwe jest pokrycie kosztów inwestycji z wypracowanych miesięcznie oszczędności.

Jedną z firm, które skorzystały z połączenia innowacyjnej technologii i nowoczesnych usług finansowania inwestycji, jest Taskin Logistics. Przedsiębiorstwo to dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i spedycji.
Firma Taskin Logistics weszła w posiadanie hal magazynowych o powierzchni ok. 4800 mkw. Wielkość magazynów daje duży potencjał oszczędnościowy. Inwestor postanowił wykorzystać go do maksimum dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii – czujników obecności oraz superwydajnych diodowych linii świetlnych.

W halach zastosowano rozwiązania firmy Trilux, która przyjęła rolę koordynatora wdrożenia i dobrała optymalny sposób pokrycia jego kosztów.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED