Scena Jutra 2018

18 października 2018
Scena Jutra 2018

29 listopada 2019 r. to data, którą musicie zarezerwować w swoich kalendarzach. Tego dnia w Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych – Scena Jutra 2018. Na Konferencję zapraszają organizatorzy wydarzenia: Teatr Muzyczny Roma, Polsound i Prolight. 

Scena Jutra to pierwsze w Polsce wydarzenie konferencyjno-wystawiennicze poświęcone nowym technologiom scenicznym.

Menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu będą mieli okazję porozmawiać o nowych trendach, pomysłach i rozwiązaniach, które pozwalają przekraczać granice w postrzeganiu i odbiorze wydarzeń scenicznych. Na Małej Scenie Teatru Roma odbędą się panele dyskusyjne z udziałem osób twórczo, naukowo i technicznie związanych z działalnością sceniczną oraz eventową.

29 listopada 2018 roku Teatr Muzyczny ROMA stanie się domem nowych trendów, technologii, pomysłów i rozwiązań, które na naszych oczach zmieniają branżę sceniczną. Konferencję zwieńczy pokaz musicalu „Piloci” – jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie spektakli na świecie.

Dodatkowo dla osób, które zdecydują się na zakup w sklepie internetowym liteshop.pl jednego z dostępnych pakietów: Platinium, Gold, Silver, Bronze przygotowano specjalną promocję. Wystarczy zapamiętać hasło: jesien25 i wpisać je w miejscu przeznaczonym na kod rabatowy, a cena za szkolenie obniży się o 25%. Oferta obowiązuje do 31 października.

Szczegółowy harmonogram Konferencji znajdziecie na stronie internetowej www.scenajutra.pl