Seria reflektorów o unikalnej formie

28 stycznia 2015
Seria reflektorów o unikalnej formie

Cripto to seria reflektorów produkcji Disano Illuminazione odznaczająca się unikalną formą, ultranowoczesną konstrukcją i wieloma wariantami zastosowania. Ze względu na nieduże gabaryty i wysoki współczynnik oddawania barw CRI reflektory będą pomocne przy aranżowaniu przestrzeni miejskich i w iluminacjach, sprawdzą się również w projektach sportowych i przemysłowych.

 

Reflektory mają uchwyt z goniometryczną podziałką ułatwiającą orientację oprawy, filtr przeciwkondensacyjny, przetłoczenia umożliwiające tzw. montaż przelotowy lub możliwość wprowadzenia kabla sterującego, układ zasilania, który może być modyfikowany w zależności od sterowania (1–10 V lub DALI). Produkt odpowiada wszystkim obowiązującym standardom dla tego typu urządzeń, ma certyfikację ENEC oraz spełnia wymagania norm bezpieczeństwa fotobiologicznego.

 

Dane techniczne projektorów Cripto: trzy wielkości: small, medium i large, optyka symetryczna i asymetryczna, moc: od 25 W do 175 W, zasięg emisji: od 3000 do 19 000 lm, temperatura barwowa 4000 K, CRI > 80, stopień ochrony IP66, IK08.

 

Oprawy Disano w ofercie firmy Technolight