Seria zasilaczy ze szczelnym okablowaniem

19 lutego 2021
Seria zasilaczy ze szczelnym okablowaniem

Firma MEAN WELL wprowadziła do oferty nową serię zasilaczy HEP-1000-W przystosowanych do pracy w trudnych warunkach otoczenia.

Różnica między tą serią, a poprzednim produktem HEP-1000 polega na tym, że na wejściu i wyjściu zastosowano wodoodporne przewody, spełniające normę IP67. Specyfikacja zasilacza pozwala na stosowanie tego produktu zasilającego w sprzęcie zewnętrznym lub w środowiskach o wysokiej wilgotności / dużym zapyleniu, takich jak sprzęt komunikacyjny 4G / 5G, maszyny laserowe i produkty związane z ładowaniem. Seria HEP-1000 jest unikalną, całkowicie szczelną i wypełniony najwyższej jakości żelem silikonowym. Skutecznie pomagając komponentom w rozpraszaniu ciepła i unikaniu awarii spowodowanych dużym zapyleniem i wysoką wilgotnością środowiska. Może obniżyć ogólne koszty konserwacji i zapewnić stabilne i niezawodne działanie sprzętu.

Seria HEP-1000-W została również zaprojektowana wraz z funkcjami zasilania i ładowania. Dzięki programowalnej funkcji napięcia i prądu stałego (PV / PC), poprzez zastosowanie napięcia 0 ~ 5 DC, napięcie wyjściowe można regulować w szerokim zakresie od 50% do 125%, a prąd stały od 20% do 100%. Dzięki wbudowanym standardowym protokołom komunikacyjnym PMBus i CANBus, seria HEP-1000-W może być bezproblemowo zintegrowana z systemem high-end, dzięki czemu jest sterowalnym urządzeniem peryferyjnym, przynoszącym szereg korzyści, takich jak oszczędność energii, łatwe monitorowanie i szybka komunikacja . Konstrukcja obudowy i funkcje oprogramowania układowego sprawiają, że HEP-1000-W idealnie pasuje do wymagań cyfrowego zarządzania energią, elektrolizy, sprzętu do wypalania, sprzętu ładującego i aplikacji laserowej.

Źródło: Maritex