SHUFFLE – nie tylko oświetlenie

3 września 2015
SHUFFLE – nie tylko oświetlenie

Grupa Schréder oferuje nowy produkt pod nazwą SHUFFLE. Jest to nowoczesne, zintegrowane rozwiązanie mające na celu poprawę jakości życia i komfort mieszkańców oraz ochronę środowiska. SHUFFLE wykracza daleko poza profesjonalne oświetlenie, umożliwiając integrację z systemami kontroli, Wi-Fi, głośnikami, monitoringiem, a także ładowanie pojazdów elektrycznych.

 

OŚWIETLENIE
SHUFFLE oferuje szeroką gamę rozsyłów światła, przez co doskonale sprawdza się jako oświetlenie uliczne, oświetlenie miejsc użyteczności publicznej, oświetlenie iluminacyjne do podświetlenia obiektów małej architektury itp.
Oprawa SHUFFLE może być sterowana zarówno autonomicznie, jak też pracować w systemach telemanagementu (umożliwiających zarządzanie, monitoring, sterowanie i pomiar parametrów instalacji oświetleniowej). W swojej pracy może wykorzystywać scenariusze ściemniania oparte na sygnale z czujnika ruchu (czujnik typu PIR). Dodatkowy akcent świetlny tworzy podświetlany pierścień dodany do modułu.

 

WLAN
W ramach bezpiecznej sieci bezprzewodowej istnieje możliwość wydzielenia pasm, np. pasma przeznaczonego do łączności ze służbami miejskimi oraz osobnego pasma do użytku publicznego.

 

CCTV CAMERAS
Profesjonalna sieć monitoringu.

 

SYSTEM NAGŁOŚNIENIOWY
System nagłośnieniowy przystosowany do instalacji wewnętrznych oraz na zewnątrz pomieszczeń. Odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne.

 

STACJA ŁADUJĄCA POJAZDY ELEKTRYCZNE
Posiada m.in. zabezpieczenie wandaloodporne i przeciwkradzieżowe.

 

Więcej informacji o produkcie na www.schreder.pl