Sterowanie oświetleniem choinkowym za pomocą smartfona

29 listopada 2017
Sterowanie oświetleniem choinkowym za pomocą smartfona

Nowe rozwiązanie firmy ZAMEL – przycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01 – daje możliwość sterowania oświetleniem choinkowym przy użyciu smartfona.

Dzięki PNW-01 można z łatwością włączać i wyłączać oświetlenie choinkowe, będąc w dowolnym miejscu na świecie. Przycisk nożny jest doskonałym  rozwiązaniem w sytuacji, gdy gniazdko, do którego podłączone jest oświetlenie świąteczne, znajduje się w miejscu trudno dostępnym. PNW-01 to także niezastąpiony gadżet dla osób, które notorycznie zapominają  o wyłączeniu oświetlenia choinkowego przed wyjściem z domu.

Przycisk nożny można zainstalować w kilku prostych krokach. Najpierw należy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację, kolejny krok to utworzenie konta bądź zalogowanie się do aplikacji. Następnie należy podłączyć PNW-01 do prądu, dodać urządzenie i już można komfortowo sterować oświetleniem za pomocą smartfona. Oświetlenie można włączyć/wyłączyć również z poziomu przycisku nożnego.

Przycisk nożny Wi-Fi z modułem sterowania oświetleniem PNW-01 jest jednym z czterech  produktów, które firma ZAMEL stworzyła w ramach społeczności SUPLA.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED