Swobodne sterowanie

16 listopada 2014
Swobodne sterowanie

Od 3 września br. oferta kierunkowych źródeł światła typu SPOT w firmie Kanlux SA została rozszerzona o nowy produkt – źródło LED COB7W DIM GU10 dostępne zarówno w barwie ciepłej, jak i zimnej.
Tym, co wyróżnia tę lampę, jest kompatybilność z wieloma dostępnymi na rynku ściemniaczami, pozwalającymi na regulowanie strumienia świetlnego. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możemy cieszyć się oszczędnościami oferowanymi przez technologię LED oraz swobodnie sterować oświetleniem, dostosowując jego natężenie do własnych potrzeb. Dodatkową zaletą lampy LED COB7W DIM GU10 jest kąt świecenia wynoszący 36˚, umożliwiający punktowe, intensywne doświetlenie wybranej powierzchni.
Źródła światła tego typu mają bardzo wiele zastosowań; doskonale sprawdzają się w oświetlaniu wystaw sklepowych, elewacji budynków, podświetlaniu ścian lub punktowym oświetlaniu pomieszczeń.
Zastosowana w LED COB7W DIM GU10 innowacyjna technologia COB charakteryzuje się wysoką trwałością wynoszącą 20 000 h. Dzięki użyciu obudowy z termotworzywa to źródło światła jest bardziej odporne na działanie wysokich temperatur, co oznacza dłuższą żywotność.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED