THEUSLED – specjaliści w zakresie oświetlenia przemysłowego

4 października 2017
THEUSLED – specjaliści w zakresie oświetlenia przemysłowego

Firma TheusLED jest polskim producentem wysokiej jakości systemów oświetlenia przemysłowego, składającego się z opraw LED oraz zaawansowanej automatyki.

Zastąpienie tradycyjnych opraw oświetleniem w technologii LED może redukować opłaty za energię o 50–60%, a po zastosowaniu systemów automatyki w niektórych obszarach nawet o 90%. Choć technologia LED jest najszybciej rozwijającą się technologią w branży oświetleniowej, to jednak efektywne i ekonomiczne oświetlenie obiektów przemysłowych i magazynów wysokiego składowania wciąż stanowi wyzwanie, któremu sprostać mogą tylko najlepsi. Nasi inżynierowie przygotowują projekty oświetlenia pod kątem konkretnych potrzeb klienta. Korzystamy z bardzo wydajnych diod LED (>220 lm/W) oraz zaawansowanych technicznie systemów automatyki. Dzięki nim projektujemy optymalne systemy oświetlenia dla każdego obiektu: hal produkcyjnych, magazynów, indywidualnych stanowisk pracy bądź też działów kontroli jakości.

W ofercie firmy TheusLED znajdują się konstrukcje produkowane we własnym zakładzie we Wrocławiu:

PROMETHEUS – system opraw przemysłowych o mocach od 25 W do 320 W, temperatura pracy od -20 °C do +55 °C, IP55 (opcja IP65),

HERMES – proste zamienniki świetlówek, oprawy ekonomiczne LED o mocach 30 W, 60 W i 90 W, temperatura pracy od -20 °C do +45 °C, IP40,

SELENE – oprawy przemysłowe LED o podwyższonej szczelności o mocach 25 W, 50 W i 70 W, temperatura pracy od -20 °C do +45 °C, IP67 (opcje: IP68 i IP69K),

ARTEMIS – ekonomiczne oprawy LED do biur i sklepów o zwiększonej wydajności o mocach 30 W, 60 W i 90 W, temperatura pracy od -20 °C do +45 °C, IP44.

Wszystkie oprawy produkowane przez firmę TheusLED mają możliwość indywidualnego doboru układów optycznych oraz mogą być wyposażone w zasilacze, które pozwalają na zestawianie ich w systemy sterowania 1–10 V lub DALI.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje także oprawy stanowiskowe, oświetlenie zewnętrzne (oprawy uliczne oraz naświetlacze renomowanej firmy FAELLUCE), oprawy do biur i pomieszczeń socjalnych oraz oświetlenie awaryjne.

Proponowane przez nas poziomy cen wykazują w analizach optymalny czas zwrotu z inwestycji, a niezawodna konstrukcja, warunki gwarancji oraz wsparcie techniczne dają poczucie bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, terminowość realizacji i opiekę na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.theusled.com oraz bezpośredniego kontaktu.