TM TECHNOLOGIE zaprasza na ENERGETAB

27 sierpnia 2018
TM TECHNOLOGIE zaprasza na ENERGETAB

TM TECHNOLOGIE po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa na największe polskie targi urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego ENERGETAB 2018, które odbędą się w dniach 11-13 września w Bielsku-Białej. Jednym z produktów promowanych na targach będzie System Wizualizacji Oświetlenia Awaryjnego ELVIS.

Podstawową funkcją programu ELVIS jest wizualizacja systemów oświetlenia awaryjnego DATA 2 oraz TM CB-A, zainstalowanych na obiektach użyteczności publicznej. Po wgraniu przez użytkownika planów budynku, aplikacja automatycznie tworzy uproszczony schemat 3D, w którym pokazany jest widok wszystkich pięter. Po naciśnięciu na wybrany poziom, program przenosi użytkownika do zaznaczonego planu piętra i jeżeli występuje na nim błąd oprawy, wówczas dane piętro podświetlane jest na czerwono. Wprowadzane na plany budynku oprawy można oznaczać odpowiednim znakiem graficznym przedstawiającym oprawę antypaniczną lub kierunkową. Możliwe jest także przeglądanie zawartości panelu sterującego DATA 2 czy TM-CB A, dzięki funkcji pokazania wszystkich adresów opraw w postaci szybkiego podglądu. Istotnym jest również fakt, że wszystkie statusy opraw odświeżane są w sposób ciągły i nieprzerwany, co umożliwia bieżącą analizę stanu systemów, a w przypadku wykazania błędu, szybką lokalizację oprawy.

ELVIS został wyposażony w zestaw funkcji, które pozwalają na zdalne wykonanie operacji wyzwolenia testów funkcyjnych, testów autonomicznych, blokadę pracy awaryjnej i jej odblokowanie oraz generowanie raportu bez konieczności podchodzenia do któregokolwiek z systemów. Raportowanie może odbywać się w sposób automatyczny, a sam raport może być wysyłany na wskazany adres e-mail. Użytkownik może skorzystać również z modułu ELVIS Online, umożliwiającego podgląd stanu systemu na wszystkich urządzeniach podłączonych do tej samej sieci lokalnej. Dostęp do programu osobom nieuprawnionym uniemożliwia kilkustopniowy poziom zabezpieczeń. Wszystkie opisane funkcje w znacznym stopniu ułatwiają codzienną kontrolę urządzeń ppoż., jakimi są rozproszone systemy monitoringu oświetlenia awaryjnego oraz systemy z centralnym źródłem zasilania i utrzymując je w pełni sprawne, znacząco podnoszą bezpieczeństwo budynków użyteczności publicznej.

Z programem ELVIS oraz innymi produktami z oferty TM TECHNOLOGIE będą mogli Państwo zapoznać się na stoisku 17 mieszczącym się w hali W.