Uniwersalny downlight

10 stycznia 2022
Uniwersalny downlight

PXF Lighting rozszerzyło ofertę produktów o nową oprawę BARI Q LED. Oprawa typu downlight znajdzie zastosowanie w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej, biurowcach, galeriach handlowych, sklepach i butikach, restauracjach, zakładach przemysłowych itp. Służy do oświetlenia ciągów komunikacyjnych (korytarze, klatki schodowe, hole), toalet, pomieszczeń socjalnych. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że zakres zastosowań jest bardzo szeroki.

BARI Q LED dostępna jest w dwóch średnicach: 155 mm (moce: 11 W, 16 W; barwa światła: 3000 K i 4000 K) oraz 225 mm (moce: 17 W, 22 W; 26 W, barwa światła: 3000 K i 4000 K).

Wersje podstawowe BARI Q LED służą do montażu wpuszczanego w sufity podwieszane. Zasilacz znajduje się na przewodzie o długości 40 cm poza oprawą i jest dostarczany w komplecie. Wysokość obudowy wynosi zaledwie 40 mm.

Jako akcesoria dostępne są obudowy NT służące do montażu natynkowego. Montaż oprawy w obudowie oraz montaż obudowy do sufitu odbywają się w dwóch prostych krokach.

Kompaktowa obudowa od strony strukturalnego klosza OPAL zabezpieczona jest uszczelką. Stopień ochrony od dołu oprawy ma oznaczenie IP44 (od góry IP20).

PXF