Webinarium: Oświetlenie uliczne – kompleksowa wiedza dla JST

10 marca 2022
Webinarium: Oświetlenie uliczne – kompleksowa wiedza dla JST

15 marca br. o godz. 9.00 odbędzie się bezpłatne webinarium pt. „Systemy zarządzania oświetleniem,  oszczędność energii, dobre praktyki w procedurach przetargowych, pomiary i parametry – kompleksowa wiedza dla samorządów”.

W trakcie spotkania zostaną omówione następujące kwestie:

  1. Inteligentne systemy zarządzania oświetleniem LED – p. Bogdan Ślęk, Dyrektor ds. Public & Government Affairs CEE w Signify Poland Sp. z o.o., z wieloletnim doświadczeniem w branży oświetleniowej, od 1992 roku związany z Philips Lighting. Przewodniczący Komitetu Rozwoju Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting”, ekspert w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, koordynator licznych projektów w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych, autor ekspertyz dla Ministerstwa Gospodarki i Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
  2. Dobre praktyki w procedurach przetargowych – p. Dawid Woźniak, inżynier elektryk z wieloletnim stażem, specjalizuje się w technice świetlnej, absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Politechniki Warszawskiej. Pracę w firmie Schréder rozpoczął na ostatnim roku studiów jako projektant, jest współautorem projektów oświetlenia ulicznego oraz przestrzeni miejskich. Obecnie na stanowisku Key Account Manager jest odpowiedzialny za duże inwestycje realizowane na terenie Polski oraz rynkach eksportowych. Posiada praktyczną wiedzę w zakresie zamówień publicznych i przetargów na modernizację oświetlenia.
  3. Praktyczne doświadczenia z prowadzenia pomiarów rozkładu luminancji na oświetlonych odcinkach dróg klasy M oraz strefy dostępu do tunelu – p. Mikołaj Przybyła, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu GL Optic Polska. Z firmą związany od samego początku jej istnienia. Ekspert w zakresie pomiarów oświetlenia dla różnych zastosowań oraz nowych norm i przepisów w branży oświetleniowej; prelegent konferencji branżowych, prowadzi szkolenia, publikuje artykuły w prasie branżowej i wspiera projekty edukacyjne.

Spotkanie potrwa ok. dwóch godzin (30-minutowe wystąpienia oraz czas na dyskusję).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium uprzejmie proszę o wypełnienie w terminie do 14 marca  br. (poniedziałek) formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Osoba do kontaktu ws. webinarium: Agata Motyl – adres e–mail: amotyl@silesia.org.pl, tel. 32 251 10 21, 32 609 03 62.

Źródło: silesia.org.pl