Wielofunkcyjna oprawa

23 października 2018
Wielofunkcyjna oprawa

VESPO LED to nowa, natynkowa oprawa LED przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków. W szczególności polecana jest do oświetlenia pomieszczeń biurowych, użytkowych i korytarzy.

Sercem oprawy jest wysokowydajny panel LED GO! posiadający trwałość nawet do 100 000 h. Wysoka energooszczędność (klasa energetyczna A+), skuteczność świetlna do 125 lm/W oraz światło o dużej jednorodności SDCM<3  to tylko niektóre z jej zalet. VESPO LED dostępne w trzech rozmiarach (długości: 601 mm, 1161 mm, 1420 mm) charakteryzuje się szerokim zakresem mocy i strumieni świetlnych, dzięki czemu można z łatwością dostosować je do różnych pomieszczeń, o różnych wielkościach i wymaganiach.  Sprawdzi się w nowych  inwestycjach oraz przy modernizacji już istniejących budynków, zapewniając zwrot z inwestycji w porównaniu do lamp z tradycyjnymi źródłami światła w pierwszych dwóch latach.

Zintegrowanie elementu świetlnego z oprawą minimalizuje niebezpieczeństwo przypadkowego uszkodzenia źródła światła w trakcie transportu, montażu lub serwisu opraw. Podczas tworzenia lampy szczególną uwagę zwrócono na szybkość montażu. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze oprawy powoduje, że montaż jest wygodny i łatwy, a demontaż i montaż samego klosza nie wymaga użycia narzędzi.

Pięciopolowa kostka umożliwia połączenie Master – Slave. VESPO LED może być wyposażone w mikrofalowy czujnik ruchu RCR, dostępne są również warianty tej oprawy ze sterowaniem DALI. Dzięki okablowaniu przelotowemu LS2 – lampy mogą tworzyć linie świetlne.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED