Wirtualne stoisko firmy LEDVANCE

17 maja 2020
Wirtualne stoisko firmy LEDVANCE

LEDVANCE jako jedna z najprężniej działających niezależnych firm, rozwija segment oświetlenia ogólnego w Europie i na świecie – teraz już nie tylko producent opraw LED, lecz także dostawca najbardziej zaawansowanych systemów.

Na tragach LIGHT+BUILDING 2020, które nie odbyły się ze względu na pandemię COVID-19, firma LEDVANCE miała w planie zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania oświetleniowe zarówno dla specjalistów, jak i użytkowników końcowych.

Jednym z nich jest profesjonalny system sterowania oświetleniem zgodnie ze standardami wersji ZigBee 3.0 i DALI 2.0. LEDVANCE wprowadza również na rynek intuicyjny system BIOLUX Human Centric Lighting, a także inne różnorodne rozwiązania oświetleniowe do przestrzeni przemysłowych, biurowych, sklepów, hoteli czy terenów zewnętrznych.

Za system BIOLUX Human Centric Lighting, który pozwala dostosowywać oświetlenie do różnych warunków pracy, w miarę potrzeb użytkowników,  firma LEDVANCE została nominowana do prestiżowej nagrody German Innovation Award 2020, w kategorii „Rozwiązania Oświetleniowe”.

Mimo, iż targi LIGHT+BUILDING 2020 nie odbyły się, to nie powstrzymuje firmy LEDVANCE przed podzieleniem się swoimi osiągnięciami.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.ledvance.pl gdzie możliwe jest wirtualne zwiedzanie stoiska, na którym miały być prezentowane nowości produktowe i gotowe rozwiązania dla różnych obszarów.

 

Wirtualne stoisko firmy LEDVANCE