Współpraca Venture Lighting z Synapse Wireless®

22 kwietnia 2020
Współpraca Venture Lighting z Synapse Wireless®

Venture Lighting International rozpoczął współpracę z Synapse Wireless®, liderem w dziedzinie bezprzewodowych systemów sterowania oświetleniem.

Dzięki temu inteligentne oprawy Venture można już zobaczyć w oświetleniu zewnętrznym oraz w rodzinie produktów LED Environ i VFlood. Prowadzone są także prace nad rozszerzeniem tych samych możliwości sterowania w oprawach LED high-bay do zastosowań wewnętrznych oraz przemysłowych.

Bogata wiedza Synapse w zakresie sterowania bezprzewodowego oraz istniejące rozwiązania Venture LED są składową skalowalnego oraz przyszłościowego, a także intuicyjnego systemu oświetlenia, zaprojektowanego specjalnie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Dzięki bezprzewodowemu uaktualnianiu danych użytkownik ma pewność, że elementy systemu oświetleniowego mają zawsze najnowsze funkcje i możliwości, co jest gwarancją niezawodności systemu. Nowe partnerstwo Venture i Synapse spełnia stale rosnące zapotrzebowanie na Internet rzeczy (IoT) na rynku oświetlenia komercyjnego.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED