Wzmocnienie portfolio w zakresie oświetlenia

2 maja 2017
Wzmocnienie portfolio w zakresie oświetlenia

ABC Data buduje komplementarną ofertę źródeł światła powstałych z wykorzystaniem technologii LED. Znaczącym wzmocnieniem portfolio spółki w tym zakresie są produkty Toshiba Lighting. Została wyłącznym dystrybutorem rozwiązań tej renomowanej marki w regionie Europy Środkowej i Wschodniej (CEE).

W ofercie dostępnych jest już kilkanaście typów nowoczesnych lamp LED różnych kształtów i mocy. Ich spektrum będzie sukcesywnie poszerzane o kolejne modele oraz nowe rozwiązania w technologii smart, umożliwiające np. kontrolę światła przy zastosowaniu urządzeń mobilnych.

Toshiba Lighting jest jednym z wiodących światowych producentów tego typu rozwiązań. Dlatego tak bardzo zależało nam na nawiązaniu bezpośredniej współpracy. Nasz potencjał oraz wyjątkowo zróżnicowane i szerokie kanały sprzedaży w regionie CEE pomogą z jednej strony zrealizować  wspólne cele biznesowe nasze i naszego partnera, a z drugiej strony umocnić pozycję ABC Data w kolejnym już obszarze – tłumaczy Artur Rzysko, dyrektor departamentu RTV i AGD w ABC Data.

Nie kryjemy radości, że to właśnie ABC Data została wyłącznym dystrybutorem produktów oświetleniowych marki Toshiba, które wprowadzamy na rynek konsumencki. Jestem przekonany, że jako lider rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowej i Wschodniej, ABC Data zapewni nam nie tylko swoją ogromną wiedzę i doświadczenie, lecz także doskonałe relacje z kluczowymi klientami – komentuje Grzegorz Kurzydłowski, CEO CO-Unity B.V. – wyłącznego przedstawiciela marki Toshiba Lighting w Europie.

Produkty Toshiba Lighting są już dostępne dla klientów ABC Data poprzez system InterLink.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED