Wzrost wydajności w projektowaniu aplikacji IoT

14 sierpnia 2018
Wzrost wydajności w projektowaniu aplikacji IoT

Firma OSRAM oddaje w ręce programistów aplikacji oświetleniowych swoje najnowsze rozwiązanie o nazwie Lightelligence, pozwalające osiągnąć maksymalną szybkość i niezwykłą sprawność w tworzeniu produktów.

Lightelligence wprowadza elastyczną architekturę mikrousług, która pozwala znacznie zmniejszyć koszty projektowania systemu. Poszczególne aplikacje można tworzyć z bloków konstrukcyjnych i podstawowych usług z otwartymi interfejsami API. Pozwala to na dostosowanie ich do wymagań klienta.

Dzięki platformie Lightelligence w trakcie projektowania aplikacji dla branży oświetleniowej i usług budowlanych nie trzeba już odkrywać Ameryki – powiedział Thorsten Müller, szef działu innowacji w firmie OSRAM. – Działy zajmujące się tworzeniem aplikacji mogą wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniami. To prowadzi do ogromnego wzrostu wydajności w obszarze projektowania aplikacji IoT.

Lightelligence różni się od wielu znanych, dostępnych na rynku platform zapewniających ogólną infrastrukturę, ponieważ jest zaprojektowana jako platforma przeznaczona do ściśle określonych zastosowań. Umożliwia szybkie przetestowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych. Aplikacje opracowane na platformie Lightelligence mogą mieć bardzo różne zastosowania, takie jak zmniejszenie zużycia energii w budynku lub zwiększenie sprzedaży w sektorze detalicznym.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED