XXIV Targi ŚWIATŁO 2016

27 października 2015
XXIV Targi ŚWIATŁO 2016

27–29 stycznia 2016 r.
Warszawa, EXPO XXI
Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2016 pokazem nowych technologii i rozwiązań!

Zapraszamy do udziału w najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2016 roku. W programie targów znalazło się kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

Targi ŚWIATŁO – charakterystyka:
– szkoleniowo-wystawowy charakter targów,
– możliwość poprowadzenia wykładów szkoleniowych, zarówno przez dużych graczy rynkowych, jak i mniejsze firmy posiadające innowacyjne rozwiązania,
– wyselekcjonowany charakter odwiedzających: architekci i projektanci, osoby odpowiadające za inwestycje w budownictwie przemysłowym i biurowym, inwestycje publiczne i samorządowe, deweloperzy, producenci opraw i systemów ledowych, wyższa kadra dozoru technicznego.

Targi ŚWIATŁO – fakty:
– bogaty program spotkań szkoleniowych dla blisko 2 tys. uczestników,
– efektywny sposób prezentacji produktów, technologii i rozwiązań,
– gwarancja pozyskania klientów i nawiązania nowych relacji biznesowych,
– dotarcie z ofertą do ponad 150 tys. specjalistów,
– możliwość nawiązania kontaktów z kontrahentami spoza UE,
– pokazy i konkursy dla wystawców i odwiedzających,
– szeroka promocja targów i nowości produktowych wystawców,
– równoległe wydarzenia: Targi ELEKTROTECHNIKA oraz Wystawa TELETECHNIKA.

Targi ŚWIATŁO – odbiorcy:
– projektanci i architekci,
– inwestorzy,
– odpowiadający za inwestycje w budownictwie biurowym i mieszkaniowym,
– deweloperzy,
– producenci i dystrybutorzy,
– przedstawiciele władz samorządowych,
– przedstawiciele hurtu i dystrybucji.

W ramach targów odbędą się:
– Konferencja „Technologia LED i OLED”,
– Konferencja „Architektura – ŚWIATŁO – Przestrzeń”,
– szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego,
– seminarium dotyczące oświetlenia drogowego,
– warsztaty z zakresu pomiarów fotometrycznych układów ledowych.

Liczna grupa odwiedzających targi to przedstawiciele władz samorządowych i przedstawiciele jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych, zarówno oświetlenia drogowego, jak i wewnętrznego w obiektach publicznych. Do tych osób kierowane są seminaria, szkolenia i konferencje dotyczące m.in. oświetlenia drogowego. W trakcie jednego z nich będzie można dowiedzieć się, jak ustrzec się błędów przy budowie i eksploatacji urządzeń oświetlenia drogowego.
Organizatorzy Targów ŚWIATŁO 2016 zapraszają uczestników szkoleń oraz wszystkich przedstawicieli władz samorządowych i przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za budowę, modernizację i eksploatację urządzeń oświetleniowych – oświetlenia drogowego oraz oświetlenia wewnętrznego w obiektach publicznych. To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą ponad 450 wystawców, a także skonfrontowania i porównania ich ofert oraz podjęcia decyzji, w co warto i należy inwestować.
W programie Targów ŚWIATŁO znajdą się: konferencje, seminaria oraz warsztaty, m.in. dla architektów i projektantów wnętrz: „Światło w architekturze”, oraz konkursy „Rytm światła” i „Lampa dla małolata”.

ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO * PRZESTRZEŃ
To spotkanie przyciąga co roku ok. 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich. Specjalnymi gośćmi spotkania będą gwiazdy polskiej architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.
Targom ŚWIATŁO 2016 towarzyszyć będzie seminarium „Technologia LED i jej zastosowanie – możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w których udział zapowiedzieli przedstawiciele czołowych światowych producentów.
Szczegółowe informacje o nadchodzących targach można uzyskać na stronie internetowej targów

www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl