Zimowy Narodowy rozświetlony światłem LED

11 stycznia 2018
Zimowy Narodowy rozświetlony światłem LED

Zimowy Narodowy z największymi lodowiskami w Warszawie to jedna z głównych sezonowych atrakcji Mazowsza. Do tej pory, w ciągu poprzednich czterech edycji odwiedziło go blisko dwa miliony osób. Szczególnego klimatu Zimowe Miasteczko nabiera zwłaszcza po zmierzchu – wówczas atrakcyjność miejsca podkreślają wyjątkowe iluminacje, o które w tym roku zadbała m.in. firma LEDVANCE. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości lamp LED STAR A40, udało się uzyskać ciepłe, odprężające światło, które nie męczy wzroku, zapewnia wysoki komfort i dobre samopoczucie. Nie bez znaczenia jest także energooszczędność dostarczonych produktów, wysoki wskaźnik oddawania barw i trwałość, która pozwoli na pełne oświetlenie do samego zakończenia miasteczka.

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję wesprzeć projekt Zimowy Narodowy, przekazując kilkaset lamp na iluminację poszczególnych atrakcji. Cieszy nas fakt, że organizatorzy ufają jakości naszych produktów i doceniają zalety światła LED, które zapewnia nie tylko świetne efekty wizualne, lecz także niskie rachunki za energię – powiedział Janusz Mitko, dyrektor marketingu i strategii sprzedaży na Europę Wschodnią w firmie LEDVANCE.

Warto zauważyć, że lampy, zamontowane na Zimowym Narodowym to nowoczesne zamienniki dla tradycyjnych żarówek z trzonkiem E27, czyli takie same, jak stosowane w milionach polskich mieszkań. „Seria lamp LED STAR to uniwersalne produkty, które znajdują zastosowanie nie tylko we wnętrzach naszych domów, lecz także z powodzeniem mogą być stosowane w bardziej wymagających warunkach, co pokazuje przykład Zimowego Narodowego – dodaje Janusz Mitko.

Parametry LED ulegają ciągłej poprawie, a na rynku pojawiają się coraz to inne rodzaje diod dla istniejących i nowych zastosowań. Niewątpliwie wśród wielu rozwiązań na rynku konsumenckim wciąż najbardziej popularne są nowoczesne zamienniki dla tradycyjnych żarówek i to nie tylko tych w kształcie bańki, lecz także reflektorów i świetlówek liniowych. Obecna gama tych produktów jest tak szeroka, że można znaleźć odpowiedni LED nawet do najbardziej nietypowych zastosowań – z matową lub przezroczystą bańką, w kształcie świeczki lub kulki, kompaktowy jak jego tradycyjny odpowiednik, z możliwością ściemniania i o wielu innych właściwościach.

Fot. Zimowy Narodowy