Złączki do płytek drukowanych

3 września 2015
Złączki do płytek drukowanych

Kompaktowe złączki do płytek drukowanych z serii 2061 teraz dostępne są także w wersjach z pinami lutowniczymi do technologii THR. Dzięki temu złączki SMD, tak bardzo cenione jako komponenty do aplikacji LED, można stosować także na płytkach drukowanych, wykorzystujących technikę montażu przewlekanego.
Złączki te charakteryzują się niewielkimi gabarytami i przystosowane są do lutowania na płytkach w technologii THR, dzięki czemu szczególnie nadają się do kompaktowych układów elektronicznych, jak na przykład podłączania zasilania w zasilaczach i sterownikach LED, wykorzystujących płytki drukowane jedno- i dwustronne.
Zalety złączek do płytek drukowanych 2061 THR: montaż wtykowy przewodów jednodrutowych lub linkowych z tulejkami, przyciski ułatwiające montaż i demontaż wszystkich typów przewodów, wyjątkowo kompaktowe wymiary: wysokość zaledwie 5,6 mm, zakres przekroju przewodów: od 0,5 do 1,5 mm², przewody jednodrutowe i linkowe, napięcie znamionowe 320 V/4 kV/2, prąd znamionowy do 17,5 A, dostawa w opakowaniu przeznaczonym do montażu automatycznego tape and reel.

 

Więcej informacji na www.wago.pl