LED-y oświetliły salon Maserati w Mińsku

28 listopada 2016
LED-y oświetliły salon Maserati w Mińsku

Firma ES-SYSTEM dostarczyła oprawy oświetleniowe typu S6000 LED, S6000 LED BIS oraz CAMELEON do salonu samochodowego Maserati w Mińsku. Inwestycję w całości zrealizowano w oparciu o technologię LED. Projekt wyróżnia się połączeniem dobrego oświetlenia z estetyką i łatwością montażu opraw.

Dobrze wykonany projekt oświetlenia obiektów handlowych pozwala w istotny sposób podnieść atrakcyjność oferowanych towarów i tym samym zwiększyć ich sprzedaż. Technologia LED stwarza możliwości nie tylko poprawy efektywności energetycznej instalacji oświetleniowych, ale również umożliwia innowacyjne podejście do projektowania oświetlenia, co jest szczególnie istotne w kreowaniu odpowiedniej atmosfery oświetleniowej przestrzeni handlowych. Ponadto LED-y to lepsze jakościowo i zdrowsze światło.

 

LED-y szyte na miarę

W ramach zrealizowanej umowy ES-SYSTEM dostarczyła do salonu Maserati oświetlenie w 100% oparte na technologii LED, która gwarantuje optymalne parametry oświetleniowe do hal wystawienniczych i ekspozycji, przy utrzymaniu niskich kosztów użytkowania. W projekcie wykorzystano oprawy z systemów: S6000 LED, S6000 LED BIS oraz CAMELEON, które specjalnie przystosowano do tej realizacji.

 

Oprawy, którymi oświetliliśmy salon samochodowy na Białorusi należą do najlepiej sprzedających się produktów z naszej oferty. Klienci doceniają ich jakość, możliwości wkomponowania w aranżację budynku i dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz łatwość montażu – mówi prezes Rafał Gawrylak.

 

Systemy S6000 LED i S6000 LED BIS zastosowano także w realizacjach takich jak: Galeria Katowice, Sala Ziemi w Poznaniu, Technopark Gliwice, Łódzka Strefa Ekonomiczna. Oprawy CAMELEON wykorzystano m.in. do oświetlenia biur spółki Shell w biurowcu Buma w Krakowie.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED