Dwie inwestycje oświetleniowe

10 października 2016
Dwie inwestycje oświetleniowe

Firma ES-SYSTEM zakończyła dostawy opraw oświetleniowych do dwóch inwestycji: biurowca 100 Queen Street w Glasgow oraz Galerii Metropolia w Gdańsku. Obie realizacje w całości zostały wykonane w technologii LED, ich łączna wartość to blisko 2 mln PLN.

W ramach realizacji pierwszej z umów ES-SYSTEM dostarczył ponad 260 opraw oświetlenia wewnętrznego do biurowca 100 Queen Street zlokalizowanego w centrum Glasgow w Wielkiej Brytanii. Do realizacji projektu zostały wykorzystane oprawy LED z systemu Transparent.

Kontrakt dla gdańskiej Galerii Metropolia spółka ES-SYSTEM zrealizowała w okresie od marca do lipca br. Całość projektu obejmowała wyłącznie oprawy ledowe, tj. systemy 4000 LED, Cameleon LED, Cosmo LED, Prima LED oraz Canos LED. Dodatkowo w projekcie wykorzystano oprawy Libra LED RGB sterowane za pomocą DMX z możliwością płynnej zmiany kolorów.

W swoim portfolio ES-SYSTEM posiada 40 tys. produktów. Podstawowym filarem rozwoju firmy jest oświetlenie LED. Od 2011 r. krakowska spółka notuje systematycznie wzrastającą sprzedaż LED-ów.

Fot. Źródło: http://galeriametropolia.pl/

Zaprenumeruj Oświetlenie LED