BE SMART – GEWISS na targach Light + Building 2018

2 marca 2018
BE SMART – GEWISS na targach Light + Building 2018

GEWISS bierze udział w tegorocznej edycji targów Light + Building we Frankfurcie, gdzie zaprezentuje swoje nowe rozwiązania w zakresie inteligentnego domu, inteligentnego oświetlenia oraz e-mobilności.

W dniach od 18 do 23 marca br. kluczowy gracz przemysłu elektrotechnicznego, jakim jest GEWISS, będzie odgrywać główną rolę w edycji 2018 targów Light + Building, wiodącego wydarzenia światowego poświęconego technologiom oświetlenia i automatyki domu i budynku.

Podczas tego wydarzenia GEWISS zaprezentuje swoją Smart Vision, inspirowaną przez wartości takie jak komfort, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój, oraz przedstawi rozwiązania umożliwiające poprawę każdego małego aspektu codziennego życia w inteligentny, prosty i skoncentrowany na użytkowniku sposób. Ponadto nowe produkty i usługi zaprojektowane przez firmę GEWISS potwierdzą starania spółki zmierzające do podniesienia jakości życia.

GEWISS zaprezentuje swoje główne produkty i nowości na dwóch ważnych powierzchniach wystawienniczych: na stoisku A30 o powierzchni 208 mkw. znajdującym się Hali 8 oraz stoisku C70 o powierzchni 195 mkw. w Hali 5. Pierwsze ze stoisk dotyczy innowacyjnych rozwiązań w zakresie inteligentnych domów, inteligentnych budynków i inteligentnej mobilności; drugie w całości poświęcone będzie systemowi inteligentnego oświetlenia GEWISS.

Na łącznej powierzchni ponad 400 mkw. zwiedzający będą mieli możliwość odkryć kompletną, nową gamę rozwiązań, poznać najnowocześniejsze technologie GEWISS, włoskie innowacje w rzeczywistych aplikacjach: począwszy od mieszkalnych, przemysłowych i handlowych, poprzez systemy do budynków publicznych, parkingów i obiektów sportowych, skończywszy na oświetleniu drogowym i awaryjnym.

Nadchodzące nowości zapoczątkuje nowa wersja systemu automatyki domowej do inteligentnego zarządzania przy pomocy tabletu, telefonu komórkowego, a także w sposób zdalny. Kolejne warte uwagi rozwiązania to urządzenie restartowe wyposażone w moduł Wi-Fi, przemysłowe przełączniki obrotowe oraz izolatory 70 HP i wreszcie JOINON, kompletna i innowacyjna usługa ładowania elektrycznego i inteligentnej mobilności. Wreszcie także Smart [PRO] 2.0 oraz ESALITE – seria lamp o ekskluzywnym, sześciokątnym kształcie oświetlających teren – zostaną zaprezentowane wraz z podstawową ofertą oświetleniową GEWISS jako zintegrowane elementy nowego inteligentnego systemu oświetleniowego.

Light + Building to miejsce, w którym projekty stoją w obliczu przyszłości: ponad 2600 wystawców prezentuje zastosowania swoich najbardziej innowacyjnych produktów w różnych dziedzinach, już teraz odnosząc się do scenariuszy przyszłości za pomocą środków i usług cyfrowych. Spośród nich 154 firmy i łącznie 222 produkty będą także rywalizowały o nagrodę Design Plus Award, przyznawaną przez Light + Building 2018 w konkursie odbywającym się w czasie targów we Frankfurcie, organizowanym przez German Design Council od 1983 r. Każdy produkt został oceniony pod względem takich kryteriów jak: ogólny projekt i koncepcja produktu, innowacyjne treści oraz jakość techniczna i ekologiczna. W tej edycji szczególną uwagę poświęcono efektywności energetycznej, a ostatecznie tylko 39 produktów otrzyma tę nagrodę. Jest to prawdziwy sukces targów, ale jeszcze większy dla firmy GEWISS, która wyróżnia się pośród zwycięzców urządzeniem Domo Center – rozdzielnicą stworzoną z myślą o najbardziej inteligentnych budynkach.