Connected to light. Regiolux na targach Light + Building 2018

1 marca 2018
Connected to light. Regiolux na targach Light + Building 2018

Connected to light – tak brzmi hasło przewodnie firmy Regiolux podczas targów Light + Building 2018.

Tak również nazywa się program, w ramach którego Regiolux prezentuje swoje możliwości technologiczne oraz gotowość na wyzwania cyfryzacji i Internetu rzeczy, wkraczających do branży oświetleniowej.

Firma kładzie nacisk na sterowanie oświetleniem (połączenie oświetlenia z nawigacją indoor) oraz rozwiązania dla inteligentnego budownictwa, w tym cyfryzację sterowania światłem.

Regiolux i jego spółka córka Lichtwerk zapraszają do odwiedzenia stanowiska A11 w hali 3.1 na targach Light + Building 2018 we Frankfurcie.

Goście targów mogą w swobodnej atmosferze zapoznać się z nowościami, a także wziąć udział w atrakcyjnym konkursie z nagrodami.

Inteligentne sterowanie

Elastyczność i indywidualność są charakterystyczne dla nowych rozwiązań oświetleniowych. Największy nacisk jest kładziony na przestrzeń biurową i sklepową, a także  rozwiązania dla logistyki i przemysłu. Regiolux oferuje możliwości sterowania oświetleniem na bazie łączności radiowej i połączeń sieciowych: od EnOcean do Bluetooth, połączenia poprzez LAN i WLAN aż do sterowania oprawami typu DALI poprzez panele dotykowe i smartfony. W ramach obsługi serwisowej Regiolux zapewnia klientom wsparcie podczas projektowania i realizacji ekonomicznych systemów oświetleniowych.

Nowoczesne oświetlenie dla biur, sklepów, stref logistycznych i przemysłu

Regiolux w wielu zakresach ma do zaoferowania innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania LED, np. nową serię opraw kayak dla biura, z techniką Tunable-White tworzącą oświetlenie zgodne z potrzebami człowieka (ang. human centric lighting – HCL). Do stref z miękkim, przytłumionym światłem w ofercie pojawiły się oprawy do zabudowy z rodziny teno, które zapobiegają tworzeniu się cieni. Dzięki temu oprócz zastosowań biurowych sprawdzą się również w gabinetach lekarskich (możliwość zastosowania jako HCL). W oświetleniu stref logistycznych nowością jest taśma świetlna SDT ze zmatowionymi pojedynczymi soczewkami do oświetlania sufitowego – idealna w strefach poboru towaru w magazynie, ponieważ także najwyższe powierzchnie regałów są dobrze doświetlone.  Kompleksowe sterowanie i włączenie taśm świetlnych i opraw w ideę przemysłu 4.0 również są ważnym tematem dla firmy Regiolux.

Spółka córka Lichtwerk prezentuje oprawy z dodatkową korzyścią cyfrową przeznaczone do wymagających projektów oświetleniowych. Mottem Lichtwerk jest Inspired by light. Jako specjalista od opraw z ukierunkowaniem na indywidualne rozwiązania Lichtwerk pokazuje również swoje możliwości w zakresie cyfryzacji światła. Tu w centrum uwagi znajdują się nie tyle oprawy, ile estetyka światła i jego działanie. 

Wypróbuj aplikację Regiolux

Regiolux przygotował dla swoich gości specjalną aplikację, która poprowadzi zwiedzających przez okazałe stoisko targowe. Poprzez beacons – małe nadajniki umieszczone na oprawach – każdy gość otrzyma informacje o produkcie, przy którym znajduje się w danym momencie zwiedzania.

 

REGIOLUX POLSKA Sp. z o.o.

Długosza 48-60 bud. D

51-162 Wrocław

kom.  608 69 37 16

biuro@regiolux.pl

www.regiolux.pl