Dziewiąta spółka w Europie

7 marca 2017
Dziewiąta spółka w Europie

TME otwiera w Wielkiej Brytanii dziewiątą spółkę zależną w Europie. Transfer Multisort Elektronik Ltd z siedzibą w Birmingham będzie wystawiać faktury ze stawką VAT obowiązującą w Wielkiej Brytanii. Co więcej, pracownicy biura brytyjskiego TME będą wspierali lokalnych klientów – biznesowych i indywidualnych – oraz prowadzili fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej.

Spółki zależne Transfer Multisort Elektronik funkcjonują w Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Rumunii, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i we Włoszech. TME dba nie tylko o ciągłe rozszerzanie swojej oferty produktowej, lecz także o wprowadzanie udogodnień dla klientów. Założenie brytyjskiego biura jest urzeczywistnieniem tej koncepcji, a jednocześnie umacnia pozycję firmy jako jednego z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. istnieje od 1990 r. i zatrudnia prawie 600 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach. TME oferuje 190 tys. komponentów elektronicznych od 850 znanych, światowych producentów. Towary dystrybuuje do 133 krajów świata.

www.tme.eu