INTELIGHT po raz trzeci na Light+Building

7 marca 2018
INTELIGHT po raz trzeci na Light+Building

Już po raz trzeci INTELIGHT bierze udział w największych międzynarodowych targach Light+Building które co dwa lata odbywają się we Frankfurcie nad Menem.

Te prestiżowe targi oświetlenia przyciągają znakomite firmy z całego świata oraz wielu odwiedzających poszukujących nowych rozwiązań i dostawców. Podczas tego wydarzenia przeprowadzamy setki inspirujących rozmów, prezentujemy nasze produkty, nowe rozwiązania.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska F50 w hali 4.1.

W tym roku zaprezentujemy najnowocześniejszy system bezprzewodowego monitorowania opraw oświetlenia awaryjnego WELLS – Wireless Emergency LED Lighting System.
System WELLS wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne łączności bezprzewodowej tak, aby zapewnić użytkownikom łatwą, bezproblemową instalację, intuicyjne użytkowanie oraz szybką identyfikację i lokalizację potencjalnych błędów systemu, maksymalizując bezpieczeństwo obiektu.

System łączności bezprzewodowej sprawdzi się zarówno w nowych budynkach, gdzie łatwość instalacji wpłynie na całkowity koszt systemu w porównaniu do tradycyjnych systemów monitoringu przewodowego, jak i w istniejących budynkach, gdzie brak konieczności prowadzenia osobnej instalacji szyn komunikacyjnych będzie jeszcze większą zaletą.

W podstawowej, najmniejszej wersji, system może obsługiwać do 235 opraw oświetlenia awaryjnego, co sprawdzi się doskonale w małych i średniej wielkości instalacjach. W rozbudowanej wersji Enterprise, możliwe jest aż 5-krotne zwielokrotnienie pojemności systemu do 1180 opraw awaryjnych.

System wprowadzany będzie do sprzedaży wraz z nowymi, modułowymi seriami opraw awaryjnych, które zaspokoją pełen zakres potrzeb w oświetlaniu dróg ewakuacji i wskazywaniu jej kierunków. Oprawy Suprema i Vella dostępne będą w wielu wersjach uwzględniających potrzeby różnych typów pomieszczeń (np. niskich, wysokich, stref niebezpiecznych), sposobów instalacji (np. natynkowego, wpuszczanego, zwieszanego, flagowego), wariantów optyki (np. do stref otwartych, korytarzy, punktów bezpieczeństwa, pomieszczeń wysokich), wariantów testowania (ręczny, auto, centralny) i zarządzania energią akumulatora (oprawy z zasilaniem własnym lub centralnym).