Intrygujący design lamp LED

2 czerwca 2016
Intrygujący design lamp LED

Nowa seria produktów od firmy GTV to cztery źródła światła LED COB przeznaczone do opraw oświetleniowych z gniazdem E27 lub E14. Ze względu na swoją konstrukcję oraz wykończenie nawiązujące do wyglądu klasycznej żarówki Edisona, rozwiązania te stanowią niebanalną propozycję zarówno dla bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji utrzymanych w klimatach industrialnych. Niezależnie, czy zastosowane zostaną jako uzupełnienie lamp dekoracyjnych lub wiszące oświetlenie w wysokich przestrzeniach loftowych – w praktycznie każdej roli filamenty LED będą grać pierwsze skrzypce!

Intrygujący design filamentów LED od GTV idzie w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi. Zastosowana technologia Chip-on-Board (COB) pozwala uzyskać płynny strumień światła o dużej gęstości oraz szerokim kącie świecenia (360°), zapewniając optymalne oświetlenie wszystkich sąsiadujących powierzchni. Dzięki bliskości poszczególnych diod LED na płaskim module, obraz światła jest jednolity i posiada spójną temperaturę barwową. Światło o barwie ciepłej białej uzyskane jest bez efektu pulsacji czy rozproszonej, wielopunktowej emisji.

Jako energooszczędne źródło światła LED, filamenty posiadają korzystny stosunek miary strumienia świetlnego do niezbędnej do jej uzyskania mocy. W najnowszej ofercie GTV znaleźć można produkty o strumieniu świetlnym 800 lm (moc: 8 W) i 400 lm (moc: 4 W), które stanowią zamienniki dla tradycyjnych źródeł światła o mocy odpowiednio 60 W i 35 W. Ponadto, niski pobór energii urządzeń idzie w parze z długim czasem pracy – aż do 40.000 godzin. Filamenty LED od GTV wytrzymują więc próbę czasu – zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym!

www.gtv.pl