LEDloteria „Wygraj wycieczkę do Barcelony”

9 kwietnia 2017
LEDloteria „Wygraj wycieczkę do Barcelony”

Budowle Gaudiego, Las Ramblas, stadion Camp Nou… Te i wiele innych atrakcji stolicy Katalonii będzie mógł zobaczyć na własne oczy laureat LEDloterii firmy LEDVANCE.

Barcelona jest uznawana za jedno z najpiękniejszych europejskich miast. Stolica i serce Katalonii słynie z baśniowych i niesamowitych zabytków, które przyciągają turystów z całego świata. W aktualnie trwającej loterii uczestnicy mają szansę wygrać voucher o wartości 10 tys. zł na wycieczkę do tego wspaniałego miasta.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić jedną z klasycznych lub reflektorowych lamp LED z serii OSRAM LED RETROFIT CLASSIC i OSRAM LED STAR CLASSIC, oznaczonych specjalną naklejką „Wygraj wycieczkę do Barcelony”.

Każda z nich ma indywidualny kod promocyjny, który weźmie udział w losowaniu na stronie wydarzenia www.ledloteria.pl. Oprócz głównej nagrody organizator przewidział także 30 zestawów oświetleniowych Lightify. W każdym miesiącu trwania loterii wyłanianych będzie 5 szczęśliwców, do których trafią te innowacyjne systemy.

Lampy LED to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają jakości i ekonomicznych rozwiązań. Mogą one bowiem bez przeszkód zastąpić standardowe żarówki, są przy tym znacznie trwalsze, działają aż do 15 tys. godzin, a przede wszystkim – zużywają znacznie mniej prądu, co pozwala obniżyć rachunki. Ten rodzaj oświetlenia nada każdemu wnętrzu piękny i przytulny wygląd.

System Lightify to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu można konfigurować różne parametry oświetleniowe, w tym między innymi: jasność  i czas świecenia, temperaturę barwową czy nawet kolorystykę świateł. Składa się na niego szereg innowacyjnych produktów, których sterowanie jest niezwykle proste i może odbywać się z dowolnego miejsca przy pomocy specjalnie dedykowanej aplikacji w smartfonie lub tablecie.

 

Loteria potrwa do 30 czerwca.

 

Więcej szczegółów i regulamin promocji można znaleźć na stronie: www.ledloteria.pl