LUG partnerem Pawilonu Polskiego na Expo 2020 w Dubaju

8 listopada 2021
LUG partnerem Pawilonu Polskiego na Expo 2020 w Dubaju

W październiku ruszyła Światowa Wystawa EXPO 2020 pod hasłem ”Connecting Minds, Creating The Future” („Łącząc umysły, tworzymy przyszłość”). Wystawa potrwa do 31 marca 2022. Pawilon Polski na EXPO 2020 w Dubaju to centrum prezentacji naszego kraju. Na 2.000 m2 przez kolejne 6 miesięcy odbędzie się blisko tysiąc różnych wydarzeń z udziałem około 2,5 tys. polskich firm. Hasłem  przewodnim pawilonu jest „Poland. Creativity by nature -Polska. Kreatywność inspirowana naturą”. 

W ramach Programu Partnerskiego realizowanego z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, LUG dostarczył do tego wyjątkowego obiektu profesjonalne oprawy UV-C do sterylizacji pomieszczeń i ochrony przed wirusami, PURELIGHT LUG FLOW . Rozwiązania te skutecznie chronią zarówno gości jak i obsługę Pawilonu przed potencjalnie niebezpiecznymi mikro-organizmami, co jest obecnie niezwykle istotne szczególnie w kontekście pandemii COVID-19. Warto wspomnieć, że  zaangażowanie firmy LUG w wyposażenie Pawilonu nie ograniczyło się do Programu Partnerskiego. W Pawilonie można zobaczyć oprawy oświetleniowe CALIBRO i VOLICA z portfolio nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań do oświetlenia wnętrz, które LUG dostarczył w ramach współpracy z wykonawcą Pawilonu. 

Polski Pawilon od początku budzi duże zainteresowanie i znalazł się w gronie 17 wyróżnionych, najlepszych Pawilonów na EXPO 2020 spośród ponad 200 dostępnych dla zwiedzających, promujących dorobek kulturalny i potencjał gospodarczy państw. Pawilon Polski ma inspirować i dzielić się ze światem rozwiązaniami dla świadomej, zrównoważonej przyszłości. Zrównoważone oświetlenie LUG całkowicie wpisuje się w tą koncepcję. 

Wystawa EXPO 2020 jest wyjątkowa pod wieloma względami. Po raz pierwszy odbywa się w regionie Bliskiego Wschodu. Organizatorzy szacują, że przyciągnie 18 milionów gości, stając się największą i najważniejszą imprezą na świecie o charakterze promocyjno- kulturalnym. To cały świat w jednym miejscu i doskonała okazja do wzmocnienia siły polskiej przedsiębiorczości oraz naszego biznesu na rynkach zagranicznych. 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED