Modele 3D produktów LED line® w bazie BIM object

18 stycznia 2021
Modele 3D produktów LED line® w bazie BIM object

Frma LEDin stworzyła modele 3D produktów marki LED line® i umieściła je w największej tego typu bazie na świecie – BIMobject

Produkty marki LED line® wzbudziły zainteresowanie wśród architektów. Za namową tej szczególnie wrażliwej na jakość branży powstały modele BIM wybranych produktów LEDline®. Baza BIMobject, to informacje cyfrowe o produktach które dostarczają inspiracje architektom z całego świata. Tworząc modele 3D dla architektów firma stała się częścią ich projektów. Pomaga projektować szybciej, dokładniej oraz z uwzględnieniem danych fotometrycznych.

W Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line® firma LEDin tworzy pliki fotometryczne IES i LDT. Pliki wsadowe do oprogramowania projektowego (np. Dialux, Relux) są niezbędne  do właściwego projektowania oświetlenia.

Im więcej dostarczanych danych, tym bardziej trafne decyzje podejmują klienci i współpracujący z nimi projektanci. Firma LEDin wychodzi z założenia, że to na niej spoczywa obowiązek przekazania merytorycznej i technicznej wiedzy o produktach.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED