MST będzie produkować zasilacze LED

7 czerwca 2018
MST będzie produkować zasilacze LED

Jeszcze w tym roku MST z Kętrzyna planuje rozpoczęcie produkcji zasilaczy LED oraz zasilaczy do wysokiej mocy opraw LED.

Głównym profilem działalności firmy jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych.

Na początku 2013 roku MST zainwestowała w wyposażenie do produkcji elektroniki, a w 2014 rozpoczęła produkcję zapłonników do własnych systemów elektromagnetycznych. W 2015 roku spółka rozpoczęła produkcję i sprzedaż paneli LED. Z początkiem 2018 roku firma MST została członkiem konsorcjum oświetleniowego Zhaga.

MST posiada certyfikaty jakości: ISO 9001, 14001, 18001 oraz laboratorium badawcze, zgodne z normą 17025, akredytowane przez jednostkę certyfikującą DEKRA.

Wdrożone procedury VDA i ISO oraz przeszkolony personel gwarantują wysoki poziom świadczonego serwisu. MST oferuje kompleksowe usługi związane z kontraktowym montażem elementów elektronicznych na obwodach drukowanych PCB.

Firma MST oferuje swoje produkty zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED