Najwyższa ocena w rankingu EcoVadis dla Signify

12 grudnia 2023
Najwyższa ocena w rankingu EcoVadis dla Signify

Signify po raz czwarty z rzędu otrzymała najwyższą ocenę Platinum w rankingu EcoVadis. Firma uzyskała 84 punkty na 100 możliwych, co plasuje ją w czołowym 1% wszystkich ocenianych przedsiębiorstw.

Signify otrzymała oceny „Outstanding” lub „Advanced” we wszystkich kategoriach. Przed rokiem 2020, firma zdobywała złote medale EcoVadis, które były najwyższymi dostępnymi przed wprowadzeniem kategorii Platinum.

EcoVadis oferuje jedne z najbardziej cenionych na świecie ocen w zakresie zrównoważonego biznesu. Ta nagroda pokazuje, jak głęboko zakorzeniony w naszej firmie jest zrównoważony rozwój powiedział Maurice Loosschilder, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Signify – Nasze oceny Outstanding i Advanced w rankingu EcoVadis pokazują sukces w ustalaniu i mierzeniu celów, przejrzystości raportowania i ciągłym doskonaleniu. Jestem dumny z zaangażowania, jakie Signify wykazało, aby uzyskać najwyższą platynową ocenę przez cztery kolejne lata.

Ten wynik jest efektem postępów, jakie Signify poczyniło w ostatniej dekadzie, aby zarówno swoje operacje, jak i produkty uczynić bardziej zrównoważonymi. Od 2010 r. firma Signify zredukowała ślad węglowy o ponad 77% i jest na dobrej drodze, aby podwoić tempo scenariusza porozumienia paryskiego, zakładającego ograniczenie globalnego ocieplenia do 1,5°C, do końca 2025 r.

Więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju w firmie Signify można znaleźć na stronie https://www.signify.com/pl-pl/sustainability.

Źródło: Signify