Naświetlacz solarny

2 września 2018
Naświetlacz solarny

Na rynku oświetleniowym pojawiła się nowość – oprawa zasilana energią słoneczną. Naświetlacz solarny   10 W marki LED line®  z czujnikiem ruchu to generująca oszczędności, innowacyjna oprawa złożona z panelu fotowoltaicznego, wymiennych akumulatorów litowo-jonowych wydłużających trwałość produktu, dwóch czujników ruchu odpowiadających za szeroki obszar detekcji (180˚), czujnika zmierzchu oraz energooszczędnych diod LED o wysokiej wydajności świetlnej – ponad 100 lm/W.

Z panelem fotowoltaicznym zintegrowany jest czujnik zmierzchu. Można nim sterować, wybierając jeden z czterech trybów pracy naświetlacza.

Naświetlacz solarny LED line®, emitujący strumień światła 1080 lm, to rozwiązanie wydajne, oszczędne i ekologiczne. Po pełnym naładowaniu pracuje efektywnie przez trzy noce. Klasa szczelności oprawy IP65 gwarantuje niezawodną pracę urządzenia nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, wpływając na bezpieczeństwo użytkowania. Naświetlacz pracuje wydajnie w temperaturze od -15 °C do +45 °C.

Oświetlenie placów budowy, podjazdów, reklam bannerowych, posesji, ogrodów bądź parkingów – to niektóre z rekomendowanych zastosowań naświetlacza solarnego LED line®. Naświetlacz świetnie sprawdzi się także podczas wycieczek w miejsca bez dostępu do sieci elektrycznej.