Tworzymy produkty najwyższej jakości

16 lutego 2017
Tworzymy produkty najwyższej jakości

Technologia LED coraz szerzej penetruje rynek polski. Jest stosowana w oświetleniu profesjonalnym oraz konsumenckim. Rozświetla domy i całe miasta. Czym należy kierować się przy wyborze systemów oświetleniowych LED?

Istotnymi parametrami produktów są trwałość oraz jakość emitowanego światła. Użytkownik jednak często czuje się zagubiony w ilości informacji przekazywanych przez oferentów produktów ledowych. A tak naprawdę rozwiązań wysokiej jakości wcale nie ma tak dużo.

– Wdrażamy innowacyjne technologie, które pozwalają sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów. Jednocześnie tworzymy produkty, które spełniają najwyższe standardy i  normy produkcyjne. Oferowane przez nas produkty są niezwykle żywotne, wydajne i emitują światło o doskonałych parametrach – mówi Justyna Wróblewska, kierownik działu kontroli jakości marki LED line®.

Taśmy LED line®

Firma oferuje również taśmy LED pod marką własną LED line®, które charakteryzują się niezwykłą wydajnością, ponad trzykrotnie przewyższającą wydajność produktów oferowanych przez firmy konkurencyjne.

 

Tutaj nie chodzi o marketing, tylko o miarodajne wyniki badań fotometrycznych – mówi Jan Ostaszewski, kierownik serwisu LED line®. 

W 2015 roku wprowadziliśmy do oferty Taśmę LED line® opartą na innowacyjnej diodzie 5630 SAMSUNG ZENNER. Jest to najwyższa możliwa jakość emitowanego światła LED na rynku polskim – informuje Justyna Wróblewska.

Naświetlacze przemysłowe

Kolejnymi produktami wyróżniającymi się jakością są naświetlacze z serii PROFESSIONAL FLOODLIGHT oraz naświetlacze przemysłowe marki LED line®. Naświetlacze LED line® charakteryzuje niskie zużycie energii przy maksymalnej wydajności światła.

Przy produkcji naświetlaczy LED line® wykorzystaliśmy najwyższej jakości diody LUMILEDS LUXEON 3030, dzięki czemu uzyskaliśmy najwyższy poziom parametrów świetlnych i osiągnęliśmy efektywność świetlną na poziomie 100 lm/W – wyjaśnia Jan Ostaszewski. – Potwierdziliśmy to w badaniach fotometrycznych IES – dodaje.

 

Nowoczesne lampy LED

W najnowszych lampach z trzonkiem E27 marki LED line® serii CERAMIC zostały zastosowane diody SAMSUNG CSP LM102A: nowoczesny, kompaktowy korpus z diodą LED o wymiarach 1,34 × 1,34 mm.

Zalety rozwiązania:

  • niski opór cieplny
  • wyższa jakość światła (dzięki pokryciu luminoforem nie tylko górnej części, ale także i boków diody LED)
  • emisja światła z pięciu stron chipa (większa wartość mocy centralnego strumienia świetlnego)

To, oczywiście, nie wszystkie innowacje – stwierdza Justyna Wróblewska. – W nowej lampie MR11 LED line® także zadbaliśmy o najwyższą jakość świetlną. Zastosowaliśmy diodę OSRAM Duris S5, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością cieplną, odpornością na korozję oraz dłuższą żywotnością. Osadzona jest w małej ceramicznej obudowie epoksydowej (3 × 3 mm) i osiąga efektywność świetlną na poziomie 100 lm/W – dodaje.

 

 

Technologie LED rozwijają się bardzo prężnie i wciąż znajdują nowe zastosowania. Kolejne innowacje rewolucjonizują i tak już bardzo rozwinięty rynek. Ważne jest by przy wyborze rozwiązań ledowych  zwracać uwagę na ich jakość.

 

 

Kontakt w sprawie produktów: 

LEDIN Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Kołobrzeska 15/B

07-410 Ostrołęka 

tel. 29 764 77 00

www.ledin.pl