Nowa jakość oświetlenia na lotnisku

21 stycznia 2016
Nowa jakość oświetlenia na lotnisku

Firma LUG Light Factory zmodernizowała oświetlenie na lotnisku w Kopenhadze. Jest to jeden z najstarszych międzynarodowych portów lotniczych w Europie, a jednocześnie największe lotnisko krajów nordyckich. Codziennie przewija się tam ponad 62 tys. osób, a w ciągu roku obsługiwanych jest ponad 25 mln pasażerów.

Na potrzeby tego projektu firma LUG przygotowała customizowaną wersję oprawy TLON Light (portfolio FLASH DQ) o imponującej średnicy 1950 mm. Do obiektu dostarczono łącznie 255 opraw, które razem tworzą niezwykłą kompozycję. Aby spełnić wszystkie wymagania techniczne i założenia projektu oświetleniowego, strumień zastosowanych opraw został obniżony do 4000 i 4500 lm (ze standardowego strumienia 10 000 lm), tak aby pasażerowie mogli spędzać czas na lotnisku w możliwie komfortowych warunkach.

– Te najwyższej klasy zwieszane oprawy dekoracyjne wyposażone w wysokiej jakości źródła światła LED doskonale podkreślają unikalny charakter nowoczesnych obiektów infrastrukturalnych. Równocześnie oprawy te są energooszczędne i oferują imponujące parametry techniczne, co czyni je optymalnym wyborem dla każdego, kto szuka rozwiązań łączących to, co najlepsze w designie i technologii oświetleniowej – mówi Beata Tustanowska, dyrektor ds. Eksportu i Marketingu LUG Light Factory.

 

Zaprenumeruj Oświetlenie LED