Nowa plafoniera LED w ofercie PXF

2 listopada 2023
Nowa plafoniera LED w ofercie PXF

Firma PXF Lighting wprowadziła do oferty nową plafonierę – SIENA LED.

SIENA LED ma średnicę 33 cm i wysokość zaledwie 6 cm. Korpus i klosz oprawy wykonane są przy użyciu technologii wtryskowej. Użyty do produkcji granulat dostarcza producent o światowej renomie, a tworzywo posiada bardzo dobre właściwości. Dzięki nim obudowa SIENY LED odporna jest na zmienne warunki atmosferyczne i niekorzystne oddziaływanie promieniowania UV. Podstawa plafoniery w standardzie dostępna jest w trzech kolorach: białym, szary i czarnym. Barwiony w masie materiał nie ulega żółknięciu. Konstrukcja zaprojektowana została z uwzględnieniem odpowiedniej sztywności podstawy.

Cechą klosza OPAL jest odpowiednio dobrana przezierność zapewniająca założony rozsył światła oraz luminancję na jego powierzchni. Klosz posiada delikatną strukturę i jest odporny na uderzenia. Pomiędzy kloszem a podstawą znajduje się uszczelka wzmacniająca i zabezpieczająca połączenie tych elementów. Wysoki rant klosza jest wsuwany w podstawę – po zamknięciu klosz jest zlicowany z obudową.

Plafonierę SIENA LED cechuje podwyższona odporność mechaniczna oraz wysoka szczelność. Obecnie trwają badania niezależnej jednostki certyfikującej, dzięki którym oprawa otrzyma potwierdzenie wysokich parametrów IK oraz IP.

Więcej informacji o produkcie

Źródło: PZPO, PXF Lighting