Seria opraw hermetycznych LED

7 lutego 2018
Seria opraw hermetycznych LED

Nowe oprawy Smart [3] zostały w całości zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane we Włoszech. Wyróżniają się eleganckim wzornictwem, wyjątkowo niskim zużyciem energii, wysoką odpornością na uderzenia (IK08) oraz szybką i łatwą instalacją. Smart [3] został opracowany, aby stać się pierwszym na rynku rozwiązaniem oświetlenia LED o wyjątkowo wysokim stopniu ochrony – IP69.

Smart [3] pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 50% w porównaniu z oprawami wykorzystującymi tradycyjne źródła światła.

Mleczna (opalizowana) lub przezroczysta osłona z podłużnymi krawędziami sprawia, że Smart [3] jest idealnym rozwiązaniem nie tylko w zastosowaniach przemysłowych, lecz także wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna dbałość o komfort wizualny. Korpus wykonany jest w całości z poliwęglanu, dzięki czemu urządzenie może być instalowane w środowiskach związanych z przetwórstwem żywności (HACCP, BRC, dyrektywy IFS). Idealny do pomieszczeń o wysokim stopniu wilgotności lub przy wysokich stężeniach kurzu, Smart [3] może być instalowany m.in. na parkingach i w garażach, pod zadaszeniami na zewnątrz, w magazynach, w ciągach komunikacyjnych, w miejscach składowania, w supermarketach, na stacjach kolejowych, terminalach autobusowych i w centrach handlowych.

Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach – 800 mm, 1200 mm i 1600 mm, które idealnie nadają się do wymiany tradycyjnych opraw. Dostępne także z funkcją ściemniania DALI.

 

 

 

CZYTAJ TAKŻE