Zwieszana oprawa biurowa

24 października 2019
Zwieszana oprawa biurowa

Panel 1200 Direct/Indirect to nowość w ofercie opraw biurowych firmy LEDVANCE, charakteryzująca się bezpośrednim i pośrednim rozsyłem światła.

Ta pojedyncza, zwieszana lampa z podświetleniem krawędziowym należy do rodziny lamp LEDVANCE, będących elementem zunifikowanego i nagrodzonego w Niemczech projektu „SCALE”. Oprawy z tej gamy występują w dwóch wersjach – on/off i DALI, cechują się łatwością montażu oraz gwarantują niskie koszty eksploatacji i konserwacji.

Nowe oprawy biurowe LEDVANCE zapewniają 70% bezpośredniego światła w miejscu pracy i 30% światła pośredniego na potrzeby podstawowego oświetlenia, o strumieniu świetlnym wynoszącym do 4000 lm (2800 lm w dół/ 1200 lm w górę). Dzięki mikropryzmatycznemu dyfuzorowi typu light guide wykonanemu z PMMA o wysokiej przepuszczalności rozsył światła jest jednorodny i kontrolowany. Oznacza to możliwość uzyskania ujednoliconego wskaźnika ograniczenia olśnienia mniejszego niż 19 (UGR <19) zgodnie z normą UNI-EN 12464-1.

Dodatkowo oprawy z nowej linii zapewniają niskie koszty konserwacji i eksploatacji dzięki dobrej skuteczności świetlnej wynoszącej do 110 lm/W i trwałości do 80 000 godzin (L70/B50). Oprawy Panel 1200 Direct/Indirect są również dostępne w wersji z elektronicznym zasilaczem DALI. Firma LEDVANCE udziela pięcioletniej gwarancji na wszystkie oprawy z gamy Panel.

Oprawy Panel Direct/Indirect są bardzo wąskie i charakteryzują się elegancką, wysokiej jakości stylistyką dzięki aluminiowej ramce i zaokrąglonym krawędziom. Przezroczyste kable elektryczne można łatwo podłączyć za pomocą szybkich złączy. Dodatkowo stalowe linki do montażu zwieszanego pozwalają na ustawienie oprawy na pożądanej wysokości. Projekt tych lamp to zdobywca niemieckiej nagrody German Design Award 2019 w kategorii „Światło”.

Oprawy Panel 1200 Direct/Indirect pod marką LEDVANCE dostępne są w ofercie dla specjalistów oświetleniowych za pośrednictwem hurtownina terenie Polski i Europy.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED