Oświetlenie dużych obszarów zewnętrznych

20 czerwca 2018
Oświetlenie dużych obszarów zewnętrznych

Smart [PRO] 2.0 to seria wysokowydajnych reflektorów LED typu floodlight dostosowana do prostych oraz skomplikowanych instalacji oświetlenia zewnętrznego. Produkt został zaprojektowany i wykonany we Włoszech.

Nowe urządzenia oświetleniowe Smart [PRO] 2.0  zapewniają komfort wizualny oświetlanych powierzchni oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Kompletna linia produktów składa się z urządzeń jedno-, dwu- i czteromodułowych pozwalających zastąpić tradycyjne źródła o mocy od 250 W do 1000 W HID, przy strumieniu światła do 75 000 lm (2 × 38 000 lm). Wszystkie urządzenia są dostarczane wraz z wbudowanym regulatorem natężenia oświetlenia i mogą być przystosowane do różnych parametrów prądu w celu optymalizacji zużycia i podwyższenia energooszczędności.

Nowe urządzenia Smart [PRO] 2.0 są doskonałym rozwiązaniem do wielu zastosowań zewnętrznych (również jako zamontowane na masztach oświetleniowych): na lotniskach i w hangarach, na skrzyżowaniach dróg, w magazynach oraz na parkingach przy centrach handlowych, a także w obiektach sportowych, takich jak: stadiony, boiska piłkarskie, boiska do siatkówki, korty tenisowe oraz boiska do koszykówki.