Oświetlenie w nowej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Cieszanowie

3 lutego 2022
Oświetlenie w nowej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Cieszanowie

Energooszczędne oprawy LED marki MILOO LIGHTING zostały zainstalowane w zmodernizowanych wnętrzach Urzędu Miasta i Gminy w Cieszanowie.

Do oświetlenia przestrzeni wybrano wzory o nowoczesnym designie, które idealnie dopełniają klimat wnętrza, a jednocześnie zapewniają funkcjonalne i efektywne oświetlenie. Lekkość i prostota – to główne cechy opraw z serii: I-LINE, COMA, CIRCLE, HERMES, które wykorzystano w pomieszczeniach takich jak: pokoje biurowe, poczekalnia, serwerownia, szatnie i toalety oraz w pomieszczeniach socjalnych na kilku kondygnacjach.

Inwestycja jest częścią projektu pt. „Budowa pasywnego budynku administracyjnego na potrzeby UMiG w Cieszanowie”. Oprócz zastosowania energooszczędnego oświetlenia LED marki MILOO LIGHTING, obiekt posiada również instalację fotowoltaiczną oraz inteligentny system zarządzania klasy BMS (Building Management System).

Inwestycja w oświetlenie LED w połączeniu z systemem sterowania pozwala na oszczędności energii rzędu 70% w stosunku do instalacji przed modernizacją. o nie tylko realne pieniądze w kieszeni ale również skuteczne działanie na rzecz obniżenia śladu węglowego.

Źródło: Miloo Lighting

Zaprenumeruj Oświetlenie LED