Planujesz wymianę opraw ulicznych na ledowe?

21 kwietnia 2016
Planujesz wymianę opraw ulicznych na ledowe?

Wrocławska firma Rabbit Sp. z o.o. wprowadziła do oferty systemową szafę oświetlenia ulicznego LED, która w jednej obudowie łączy kompleksowe rozwiązanie, zapewniając profesjonalną ochronę i sterowanie nowoczesnymi oprawami ulicznymi LED. W odróżnieniu od tradycyjnych opraw oświetleniowych uliczne oprawy LED wymagają indywidualnego doboru zabezpieczeń.
Zamawiając szafę LED można znacznie ograniczyć koszt całego przedsięwzięcia. Właściwie dobrany kompensator LED gwarantuje obniżenie rachunków za energię elektryczną, eliminując opłaty za moc bierną.
Szafy wykonuje się według wymagań zamawiającego. Na etapie kompletowania zamówienia ustala się szczegóły techniczne. Powstaje ostateczny projekt, który po zatwierdzeniu jest realizowany. Standardowo szafy są montowane w obudowach aluminiowych, malowanych proszkowo, choć możliwe jest zastosowanie innych typów obudów. Szafy oferowane są w wersji jednofazowej lub trójfazowej w zakresie mocy do 120 kVA.
Zastosowanie nowoczesnego systemu sterowania CPAnet pozwoliło stworzyć rozwiązanie w pełni odpowiadające europejskim standardom. Dzięki zdalnej wymianie oprogramowania jest ono również elastyczne, gdyż daje się dostosowywać do zmieniających się z czasem potrzeb klienta.

 

 

Więcej o szafie LED na www.rabbit.pl