Polskie oprawy nominowane do prestiżowej nagrody

15 października 2021
Polskie oprawy nominowane do prestiżowej nagrody

German Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych przez Niemiecką Radę Wzornictwa Przemysłowego. Początki tego wyróżnienia sięgają 1969 r., kiedy po raz pierwszy German Design Award zapisała się w historii pod nazwą „Federal Award for Good Design”. Nagroda do dziś uchodzi za synonim światowej klasy wzornictwa, wyróżniającego się nie tylko dobrym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i najwyższą jakością użytkowania.

Excellent Product Design to kategoria, w której oprawy MODERN BALL i PET next firmy AQFORM zostały nominowane do prestiżowej nagrody German Design Award. Komisja doceniła ponadczasowość produktów oraz harmonijne połączenie pięknej, minimalistycznej formy z funkcjonalnością. Bez echa nie przeszła też jakość opraw oraz ich świetne parametry techniczne. W końcu dobrze dobrane oświetlenie to nie tylko modny dodatek stylowych wnętrz, lecz przede wszystkim bezpieczeństwo dla naszego wzroku i gwarancja komfortu wizualnego.

Niemiecka Rada Wzornictwa Przemysłowego doceniła design i funkcjonalność opraw MODERN BALL i PET next. Ponadto PET next są teraz dostępne w nowej wersji wall, dzięki której mogą zagościć również na ścianach, podkreślając ich oryginalną teksturę lub malując światłem dekoracyjny wzór.

Wyniki konkursu poznamy w 2022 r.

Źródło: AQFORM