Prestiżowe wyróżnienie

30 stycznia 2019
Prestiżowe wyróżnienie

Firma LUG została laureatem prestiżowego międzynarodowego konkursu wzorniczego iF Design Award 2019 za sprawą oprawy AVENIDA, która wygrała w kategorii „Produkt oświetleniowy”.

AVENIDA jest profesjonalnym rozwiązaniem do oświetlenia przestrzeni publicznych, które jest strategicznym obszarem rozwoju LUG. Oprawa uzupełnia kompleksowe portfolio produktów firmy w tym segmencie rynku i jest odpowiedzią na potrzeby i problemy dzisiejszych miast – jej wykorzystanie pozwala na podniesienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowników otaczających nas przestrzeni, a równocześnie zapewnia wysoką efektywność energetyczną miejskiego systemu oświetleniowego.

Od ponad 60 lat logo iF Design Award jest uznanym na arenie międzynarodowej symbolem największych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.  O wyborze laureatów decyduje blisko 60 cenionych specjalistów z ponad 20 krajów w oparciu o jasno określone kryteria. O nagrodę tym roku starało się 6400 produktów przesłanych z blisko 50 krajów, co tym bardziej świadczy o wyjątkowości oprawy AVENIDA.

Firma LUG otrzymała nagrodę w konkursie iF Design Award po raz trzeci. Wcześniej doceniono oprawę POWERLUG LED w 2016 r. oraz CRUISER 2 LED w 2017 r.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED