Profesjonalne oświetlenie akcentujące

5 marca 2017
Profesjonalne oświetlenie akcentujące

Firma OSRAM wprowadziła do sprzedaży nowe, elastyczne moduły LED LINEARlight Flex Diffuse, pozwalające na tworzenie profesjonalnego oświetlenia akcentującego. W ofercie dostępnych jest kilka wersji produktów, o różnych właściwościach.

Cechą wyróżniającą nowe paski jest gwarancja jednorodnej linii świetlnej na całej długości, bez widocznych punktów świetlnych. To sprawia, że światło jest równomierne i idealnie rozproszone. Ważną zaletę stanowi również możliwość zaginania modułów zgodnie z kierunkiem świecenia (wersja Top bending) oraz prostopadle do kierunku świecenia (wersja Side bending).

Produkty serii LINEARlight Flex Diffuse są dostępne w różnych długościach, a każdy z pasków można dzielić na krótsze odcinki, nawet co 4 cm. Pełne portfolio akcesoriów montażowych zapewnia łatwą, szybką i niezawodną aplikację. W ofercie znajduje się kilka odmian modułów, o różnej temperaturze barwowej. Do wyboru są wersje: 2700 K, 3000 K, 4000 K i 5400 K, a także modele ze światłem monochromatycznym barwy niebieskiej, zielonej, czerwonej, żółtej i pomarańczowej.

LINEARlight Flex Diffuse idealnie nadają się do tworzenia oświetlenia nastrojowego i akcentującego. Ponadto stopień ochrony IP67 pozwala na ich zastosowanie również w oświetleniu zewnętrznym. Producent zadbał także o odpowiednie zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami (UV, IR) oraz korozją.

www.osram.com