Red Dot Design Award dla CRUISER 2 LED

4 kwietnia 2017
Red Dot Design Award dla CRUISER 2 LED

Oprawa oświetleniowa CRUISER 2 LED firmy LUG otrzymała nagrodę Red Dot Design Award 2017. To kolejne w tym roku, po iF DESIGN AWARD prestiżowe wyróżnienie dla tego produktu.

Podczas pracy nad CRUISER 2 LED zespół projektowy wziął pod uwagę potrzeby zarówno inwestorów dokonujących wyboru rozwiązań oświetleniowych dla danego obiektu, ich instalatorów, jak i osób, które będą na co dzień pracować w oświetlonej przez ten produkt przestrzeni. Dzięki temu, produkt wyróżnia się spośród innych dostępnych opraw tego typu bardzo wysoką jakością wykonania, sprawnością optyczna, kulturą techniczną zastosowanych rozwiązań, subtelną formą, mnogością metod montażu oraz wygodnym dla użytkownika opakowaniem.

Od 1955 r.,  jury składające się z ponad 40 ekspertów z całego świata przyznaje nagrodę Red Dot Award najlepszym produktom wprowadzonym w danym roku na rynek. Do odznaczenia charakterystycznym logo Red Dot wybierane są te produkty, które wyróżniają się od innych dostępnych na rynku m.in. pod kątem innowacyjności, jakości wykonania czy użyteczności. Fakt przyznania tej prestiżowej nagrody oprawie oświetleniowej z portfolio LUG Light Factory, świadczy o tym, że firma LUG osiągnęła najwyższy światowy poziom w dziedzinie wzornictwa przemysłowego

Zaprenumeruj Oświetlenie LED