Spotkania kreatywne

5 lutego 2018
Spotkania kreatywne

W 2018 roku firma ES-SYSTEM przygotowała cykl kreatywnych spotkań poświęcony możliwościom wykorzystania światła w architekturze. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 28 lutego br. w krakowskim Forum Designu. Gościem specjalnym będzie Przemo Łukasik – twórca innowacyjnego systemu TRIANGLE.

Spotkania kreatywne w krakowskim Forum Designu to możliwość poznania i rozmowy z najlepszymi architektami i designerami z Polski. Podczas wydarzenia przedstawimy rozwiązania oświetleniowe tworzone przez projektantów z myślą o wymaganiach konkretnych przestrzeni. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się także, jak w pełni wykorzystać potencjał światła, aby stworzyć wyjątkowe miejsca z charakterem – mówi Rafał Gawrylak, prezes ES-SYSTEM.

Poznaj twórcę opraw TRIANGLE

Gościem specjalnym pierwszego spotkania kreatywnego będzie Przemo Łukasik – architekt, założyciel pracowni Medusa Group, artysta nominowany do nagrody Mies Van Der Rohe Award – architektonicznego Oskara oraz twórca systemu TRIANGLE, zaprojektowanego dla ES-SYSTEM.

TRIANGLE to innowacyjny system, który ujmuje czystą i prostą formą. Oprawa ta daje ogromne możliwości kreowania różnych przestrzennych kompozycji i układów – mówi prezes Gawrylak.

Oprawy z rodziny TRIANGLE wykorzystano m.in. przy realizacji oświetlenia w Galerii Północnej w Warszawie oraz obiektów sportowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jeśli chodzi o realizacje zagraniczne ES-SYSTEM, to oprawy oświetleniowe TRIANGLE znalazły zastosowanie w Centrum biurowym Techno Park we Lwowie na Ukrainie oraz w zespole szkół zawodowych Automotive&Logistiek Noorderpoort w Groningen w Holandii.

W pierwszym spotkaniu kreatywnym ES-SYSTEM uczestniczyć będzie również Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju biznesu w ES-SYSTEM. Prezes Pilch opowie o roli designu i technologii w produktach ES-SYSTEM. Kolejnym gościem wydarzenia będzie Rafał Stanowski,  Dyrektor PR Krakowskich Szkół Artystycznych, który przybliży proces kreowania innowacyjnych produktów przez młodych ludzi.

Więcej o wydarzeniu