System stworzony z myślą o IoT

4 marca 2017
System stworzony z myślą o IoT

Philips Lighting wprowadza na rynek nowy system liniowego oświetlenia LED dla przestrzeni handlowych i przemysłowych, stworzony z myślą o Internecie Rzeczy ( ang. Internet of ThingsIoT)

 Philips Maxos fusion to gotowe do instalacji systemy dostarczające wysokiej jakości światło LED oraz dające możliwość dowolnego dostosowania efektów świetlnych i skalowania systemu z myślą o zastosowaniach Internetu Rzeczy. Liniowy system oświetlenia może być uzupełniony o czujniki, które pozwalają na integrację technologii takich jak kamery, sygnały świetlne, audio i skanery w jeden system.

System Philips Maxos fusion oferuje dużą dowolność w instalacji i przemieszczaniu świateł LED wzdłuż listwy montażowej. Jest idealny dla zastosowań w sklepach, magazynach, pomieszczeniach do produkcji jedzenia, halach produkcyjnych i pozostałych środowiskach przemysłowych. Nowy zakres optyczny daje nieograniczone możliwości oświetlania pomieszczeń, emitując energooszczędne światło przy zastosowaniu mniejszej liczby opraw i niższych kosztach całkowitych (TCO – total cost of ownership). Oprawy LED mogą być przenoszone i dowolnie instalowane w szynie montażowej na przykład do podkreślenia konkretnych promocji lub do stworzenia długich linii świetlnych, aby zapewnić równomierność oświetlenia.

Liniowy system oświetlenia może zostać łatwo zintegrowany z systemem do kompleksowego zarządzania światłem, jak na przykład Philips StoreWise, w celu stworzenia dynamicznych scen świetlnych. Innym przykładem jest Philips Indoor Positioning, który w oparciu o lokalizację dostarcza nowych usług kupującym oraz sprzedawcom. Dla magazynów Philips przygotował system GreenWarehouse , który pozwala na oszczędność energii poprzez tworzenie oświetlenia strefowego włączanego tylko tam, gdzie jest to potrzebne.

System Philips Maxos fusion dostępny jest w Europie od połowy lutego 2017.

Zaprenumeruj Oświetlenie LED