Systemy zarządzania oświetleniem – dobre praktyki w procedurach przetargowych

2 lutego 2022
Systemy zarządzania oświetleniem – dobre praktyki w procedurach przetargowych

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. 

Podczas spotkania „Systemy zarządzania oświetleniem – dobre praktyki w procedurach przetargowych”  ekspert KAPE opowie o:

  • dobrych praktykach w procedurach przetargowych – wskazówki dla gmin,
  • możliwościach dostosowania sieci oświetlenia do rzeczywistych potrzeb mieszkańców i użytkowników przestrzeni publicznej,
  • nowatorskim podejściu do oświetlenia w kontekście dodatkowej oszczędności energii.

Ekspertem będzie Dawid Woźniak –  inżynier elektryk, specjalizuje się w technice świetlnej; absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Politechniki Warszawskiej. Projektant w dużej firmie oświetleniowej; współautor projektów oświetlenia ulicznego oraz przestrzeni miejskich. Odpowiedzialny za duże inwestycje realizowane na terenie Polski oraz rynkach eksportowych.

Udział w webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams organizator wysyła zarejestrowanym uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zarejestruj się