TM TECHNOLOGIE zaprasza na stoisko podczas Light+Building 2018

8 marca 2018
TM TECHNOLOGIE zaprasza na stoisko podczas Light+Building 2018

TM TECHNOLOGIE po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa na największe targi technologii oświetleniowej i budynków Light + Building 2018, które odbędą się w dniach 18-23 marca.

W tym roku na stoisku TM TECHNOLOGIE zostaną zaprezentowane:

– oprawy ONTEC C, ONTEC D, ONTEC R, ONTEC S, ONTEC E, ONTEC G

– oprawy BOA IN, iTECH

– powiększona rodzina opraw PRIMO

– system centralnej baterii TM-CB A

– systemy rozproszone DATA 2 oraz DATA 2 EASY w dwóch wersjach: przewodowej i bezprzewodowej

– System Wizualizacji Oświetlenia Awaryjnego ELVIS

Jedną z nowości w ofercie TM TECHNOLOGIE zaprezentowaną na tegorocznych targach Light + Building będzie system DATA 2 EASY  przeznaczony  do monitorowania opraw z własnym źródłem zasilania. Komunikacja pomiędzy panelem a oprawami odbywa się bezprzewodowo lub za pomocą zainstalowanego wewnątrz rozdzielacza sygnału C-BRIDGE 2, poprzez dwuprzewodową magistralę komunikacyjną TM-Bus, niewymagającą zachowania polaryzacji podczas montażu. Komunikacja bezprzewodowa możliwa jest za pośrednictwem sygnału wysyłanego przez dedykowany rozdzielacz C-BRIDGE 2 RADIO. W standardowej wersji system wyposażony jest w jeden rozdzielacz, jednak opcjonalnie istnieje możliwość podłączenia drugiego rozdzielacza sygnału C-BRIDGE 2, zwiększając tym samym maksymalną możliwą liczbę podłączanych opraw do 512. Dodatkowo, producent przewidział możliwość podłączenia klawiatury za pomocą jednego z dwóch portów USB, które pozwalają na aktualizację oprogramowania oraz pobieranie raportów i logów przechowywanych w pamięci urządzenia.

DATA 2 EASY posiada szeroki wachlarz funkcji, za pomocą których system można skonfigurować w sposób najlepiej odpowiadający warunkom i specyfikacji obiektu. Podłączenie DATA 2 EASY do sieci Ethernet umożliwia współpracę z autorskim programem do wizualizacji ELVIS oraz  uzyskanie pełnej informacji o stanie systemu poprzez protokół Modbus w centralnym systemie zarządzania budynkiem. Zastosowanie najnowszej technologii oraz minimalistyczny design stawiają system DATA2 EASY na pozycji lidera w swojej klasie systemów odpowiadających za monitorowanie urządzeń ppoż., jakimi są oprawy oświetlenia awaryjnego.

Z systemem DATA 2 EASY oraz innymi produktami z oferty TM TECHNOLOGIE będą mogli Państwo zapoznać się na stoisku A24 mieszczącym się w hali 4.1.