Uniwersalna oprawa LED

16 lipca 2015
Uniwersalna oprawa LED

Firma TRILUX Polska wprowadza na rynek wydajną oprawę uliczną Lumega IQ LED. Wyposażono ją w opatentowany system regulacji kąta nachylenia, dzięki czemu może pełnić zarówno funkcję oprawy masztowej, jak i wysięgnikowej.
TRILUX Lumega IQ LED jest przeznaczona do montowania na masztach i wysięgnikach. Manipulując jedną, dostępną z zewnątrz śrubą, można regulować kąt nachylenia oprawy w zakresie od 0 do 90°. Oprawa daje światło o temperaturze barwowej 3000 lub 4000 K, a współczynnik oddawania przez nią barw wynosi Ra > 70; osiągana jest przy tym wydajność świetlna rzędu 129 lm/W. Opawa jest dostępna w wariantach ze strumieniem świetlnym od 3200 do 22 000 lm, a jej trwałość w standardzie L80 B10 szacowana jest na 100 000 godzin.

 

Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest przełącznik pozwalający uzyskać dalsze oszczędności dzięki redukcji natężenia strumienia świetlnego o 50 proc. w porach niewymagających działania oprawy z pełną mocą. W pełni kompatybilny z systemami zarządzania oświetleniem wariant rozwiązania pozwala na dalszą maksymalizację korzyści związanych z dostosowaniem pracy oprawy do warunków.
Dzięki minimalistycznemu zestawieniu odlewanego pod ciśnieniem aluminium z hartowanym szkłem konstrukcja oprawy TRILUX Lumega IQ LED daje duże możliwości aranżacji, zapewniając jednocześnie wysoki poziom trwałości i odporności rozwiązania.

 

www.trilux.com.pl